Hakkımızda

Şirket Hakkında
C.Tosunoğlu Otomotiv Ltd.

Otomobil almaya karar verdiğinizde karşınıza çıkan seçenekleri Renault markası altında toplayabilmiş…
Bireysel ve kurumsal otomobil ihtiyaçları kapsamında avantajlı ve hızlı çözümler üretebilen….
Satışında oynadığı etkin rolü, satış sonrasında da görev benimseyen…
İnsana, kaliteye ve teknolojıye yatırım yapan…
Bir Renault yetkili satıcısıdır…

C. Tosunoğlu Otomotiv Ltd.

Otomotiv sektöründeki faaliyetine, 1990 yılında Cafer TOSUNOĞLU – Eray AKINTUĞ ortaklığı tarafından TOSUNOĞLU RENAULT SERVİS ünvanıyla Kaymakamlar Sok. No:18 Gazimağusa adresinde kurulan 140 m2 lik bir mekanik atölye ile Renault yetkili mekanik servisi olarak başlangıç yapan firmamız 2005 yılına kadar bu fonksiyonlarını başarıyla sürdürerek müşterinin güvenini kazanmıştır.

Müşteri potansiyelinin devam etmesi ve hızla değişen rekabet koşulları karşısında firma Küçük Sanayi Bölgesi, Gazimağusa’da yatırım kararı almış ve servis, yedek parça, idari bölüm, otopark faliyetlerini bünyesinde bulunduran 500 m2’lik bir yapı inşa etmiş ve 1996 tarihinden itibaren müşterilerine bu binada hizmet vermeye başlamıştır.

Zorlaşan rekabet koşulları sektörde anlayışları kökten değiştirmiş ve müşteri odaklılık ani ilke haline gelmiştir. Yatırım anlayışlarının ve konseptlerinin tamamen değiştiği günümüzde yeni yatırım ihtiyacının ortaya çıkmasıyla bu defa Mevcut bina üzerinde yapılan tadilat ve hemen arka tarafdaki 500 m2 lik binayı satın alarak. 250 m2 showroom ve 450m2 kapalı, 300 m2 acık alana sahip bir tesis inşa ederek tam bir bileşik tesis hüviyetinde kavuşmuş ve tüm çağdaş konseptleri de bünyesinde barındıran entegre tesisi 2005 yılında sektörün saygın markası Renault’ dan yetki alarak markanın Gazimağusa yetkili satıcısı olmuştur.

Bu arada 2005 yılına kadar TOSUNOĞLU RENAULT SERVİS unvanıyla ticari faaliyetlerini sürdüren firma bu tarihten itibaren tüzel kişiliğini değiştirerek CAFER TOSUNOĞLU OTOMOTİV LTD. ünvanıyla ticari faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir.
2005 yılında Renault yetkili satıcısı olan firmamız başlıca 0 km. binek ve ticari araç satışı ve servisi, yedek parça satışı, 2. el otomobil satışı, ile egsoz emisyon gaz ölçümü alanlarında hizmet vermektedir.
Çalışan kadromuz; RENAULT tarafından özel olarak eğitilmiş diplomalı elemanlardan , her türlü yenilik ve gelişime açık yöneticiler eşliğinde çalışan ustalardan oluşmaktadır.

Tüm Renault tipi arabalara hizmet verebilmek amacıyla çok özel yetiştirilmiş COTECH elemanımız 2008 Model CLIP BASİC cihazımız ile sizlere servis vermekten gurur duyacaklardır.

Hizmet anlayışımızdan bahsedecek olur isek,

Çalışma saatlerimiz : Pazartesi – Cuma : 08.00 – 18.00
Cumartesi : 08:00 – 13:00
saatleri arasında tüm ekibimizle , tam kadro olarak hizmetinizdeyiz.

Tüm araçlar serviste bulundukları süre içerisinde sigortalanmıştır.Araçlarınız sizin göstereceğiniz adresten alınıp yine istenilen adrese CAFER TOSUNOĞLU OTOMOTİV LTD. güvencesiyle ve usta şoförler tarafından teslim edilmektedir.Herhangi bir arıza kaza veya yardım gerektiren bir durum anında 7 gün 24 saat boyunca mesai saatlerine 0 (392) 366 4398 mesai saatleri dışında 0 (542) 855 1345 nolu telefonlarını ararsanız bizleri yanınızda bulursunuz.

Sizlere bir telefon kadar yakınız, sizler her zaman öncelikli olacaksınız.

Saygılarımızla

Cafer Tosunoğlu Otomotiv LTD.